KUTSE SEIKLUSELE SAAREMAAL: SUNRUN – JOOKS, MEESKONNATÖÖ JA LOODUSE ILU
Dsc 6436 1

Tere seiklushuvilised!

Kas oled valmis astuma jooksusammud Saaremaa imelises looduses ja avastama, kuidas meeskonnatöö ja ühtekuuluvus viivad sind seikluslikule teekonnale? Siis ootab sind ees põnev päev Saaremaa võlusid täis teatejooksul nimega Sunrun. Võta sõbrad, kolleegid või pereliikmed kaasa ning laske end kanda sellest unustamatust elamusest, mis ühendab keha ja vaimu looduse lummavas embuses.

Unustamatu jooks läbi Saaremaa looduse

Kujutle end jooksuradadel läbi Saaremaa kauni looduse – vaiksed metsateed, päikesega valgustatud põllud ja merekohin, mis sind igal sammul saadab. Sunruni teatejooks pakub võimalust kogeda Saaremaa loodust oma parimal kujul. Iga jooksja saab astuda oma jäljerajal, tunda metsa värskust ja merekallaste energiat ning kogeda looduse tervendavat mõju.

Meeskonnatöö ja ühtekuuluvus – tugevamana koos

Kuigi iga jooksja jookseb oma osa eraldi, loob Sunruni teatejooks ikkagi erakordse meeskonnatunde. Kogu päeva jooksul toetate ja ergutate üksteist ning teatejooksu lõppedes tunnete uhkust kogu meeskonna saavutuse üle. Teatepulk võib küll olla füüsiline ese, kuid selle mõju on sümboolne – see sümboliseerib koostööd ja ühtsust, mis viib teid ühiselt võiduka finišini.

Loodus kui tasakaalu ja rõõmu allikas

Saaremaa loodus on tõeline pärl, mis aitab leida tasakaalu ja tõstab meeleolu. Teatejooksu päev Saaremaa looduses võimaldab sul põgeneda argipäeva rutiinist ning tunda end ühendatuna looduse väega. Kui jooksed metsade ja mereranniku vahel, unustad kõik mured ning vabaned pingetest. Saaremaa loodus on justkui loodud selleks, et pakkuda sulle rahulikku põgenemist ja elamusi, mis jäävad kauaks meelde.

Liitu meiega seiklusel läbi Saaremaa looduse

Sunruni teatejooks on võimalus ühendada jooksurõõm, meeskonnatöö ja looduse ilu üheks ainulaadseks elamuseks. Astu meiega koos jooksuradadele, koge Saaremaa võlusid ja las loodusel puhastada su keha ja vaimu. Sunruni teatejooks on justkui võtmeks unustamatu seikluse juurde, kus iga samm viib sind lähemale looduse südamele ja iseendale.

Ootame sind seiklusel läbi Saaremaa looduse!

Teie seikluskaaslased

LOE LISAKS

Kahe aastaga on jõutud 86 osaleja ja 7 osaleva meeskonnani, sealhulgas alates sellest aastast on jooks ka rahvusvaheline
ÜHENDUSES LOODUSEGA: AVASTA KEHA JA VAIMU TASAKAAL JOOKSUGA
KUTSE SEIKLUSELE SAAREMAAL: SUNRUN – JOOKS, MEESKONNATÖÖ JA LOODUSE ILU