Elamus SPA koostöö SunRun elamusjooksuga

Eesmärgiga tuua rõõmu ning kogukonnale inspiratsiooni, otsustas Mustamäe Elamus SPA toetada SunRun 2024 sündmust. Elamus SPA juhtkond leiab, et SunRun 2024 toetamine on midagi palju suuremat – see on võimalus aidata kaasa millelegi, mis jääb aegumatu elamuse näol meelde nii osalejatele kui ka Elamus SPA-le endale. 

Põhjuseid, miks toetada kõnealust sündmust, oli mitmeid. Elamus SPA omanik, Andres Tiik, on Saaremaalt pärit ning soovib igati toetada kohalikku kogukonda ja aidata kaasa selle arengule. SunRun 2024 pakub inimestele võimalust veeta aktiivne päev looduses, üheskoos mõnusalt koos olla ning luua kustumatuid mälestusi elamusjooksu näol. Elamus SPA-l on hea meel toetada tervislikku eluviisi edendavat algatust. Sellised sündmused inspireerivad inimesi liikuma ning valima tervislikumat eluviisi – kõik see ühtib ka Elamus SPA visiooniga. 

Mustamäe Elamus SPA näeb SunRun 2024 toetamist võimalusena muuta kellegi päev eriliseks ja luua mälestusi, mis kestavad veel kaua pärast päikeseloojangut Saaremaa imelises looduses.

Similar Posts